dogadajmysie.jpeg

Trener / Behawiorysta
Tarnowskie Góry

Anna Maciąg

trener psów, zoopsycholog, behawiorysta
 

Zwierzęta towarzyszyły mi od zawsze, Już jako mała dziewczynka przywłaszczałam sobie wszystkie osiedlowe psy, "hodowałam" bezdomne zwierzaki na klatce schodowej ,"rozmnażałam" koty w piwnicy
i dokarmaiłam wszystkie kury zza radzionkowskich płotów.
Nie mogło więc być inaczej - swoje "dorosłe" życie również związałam ze zwierzetami, łącząc pasję i miłość do czterech łap z pracą zawodową. Ukończyłam certyfikowane kursy instruktorskie, zdobyłam szeroką wiedzę behawioralną i uzyskałam tytuł zawodowy zoopsychologa. Wciąż kształcę się i rozwijam podczas licznych szkoleń, seminariów i kursów dodatkowych. Posiadam wieloletnią praktykę i doświadczenie w pracy z psami problemowymi.

Ze swoim owczarkiem belgijskim malinois intensywnie trenuję psie sporty, w tym IPO/IGP, zgłębiam też tajniki agility oraz frisbee. Praca z psem na wysokim progu pobudzenia motywuje mnie dodatkowo do ciągłego zgłębiania psiej psychiki. Nauczę Cię, jak kontrolować emocje u Twojego psa i zapanować nad jego energicznym, pobudzonym lub wycofanym zachowaniem. Stale szkolę się z zakresu psiego behawioru, dzięki czemu pomogę Ci DOGadać się ze swoim czworonogiem. 

Jestem właścicielką marki PasiBrzuchy, która specjalizuje się w pieczeniu naturalnych psich smakołyków treningowych.

Sara Michalska

 trener psów, zoopsycholog, behawiorysta
 

Zwierzęta w moim domu były zawsze, a w większości psy i koty. Kynologią i psimi sportami na poważnie zaczęłam się interesować w 2013, rok później do mojej rodziny dołączył pierwszy border Caro, to przy nim nauka behawioru rozpoczęła się u mnie pełną parą. Obecnie tworzymy szczęśliwa rodzinkę, w skład której wchodzą - dorastające dzieci, trzy border collie, bullterier i cztery papillony.. Szkolenia, seminaria, kursy dały mi szeroką wiedzę, jaką dzisiaj mogę przekazywać dalej podczas naszych szkoleń. Pierwszą pracę jako instrukotr podjęłam w 2015 roku w szkole "Emil- szkolenia psów". Moją pasją są sporty kynologiczne m.in. dogfrisbee i agility. W nich odnajduję się najlepiej podczas pracy ze swoimi psami. Kiedy sezon sportowy się kończy, lubimy ćwiczyć różnorakie sztuczki, których chętnie i Was nauczę.

WhatsApp Image 2022-01-06 at 14.51_edited.jpg
 

Posiadamy uprawnienia zawodowe MEN - jesteśmy certyfikowanymi zoopsychologami praktukującymi od wielu lat w zawodzie.
Poza ukończonymi kursami trenerskimi i zawodowymi doskonalimy i aktualizujemy naszą wiedzę podczas licznych kursów doszkalających. Zdobytą wiedzą dzielimy się z Wami podczas zajęć i treningów.