top of page

Trener / Behawiorysta
Tarnowskie Góry

Anna Maciąg

trener psów, zoopsycholog, behawiorysta
 

Zwierzęta towarzyszyły mi od zawsze, Już jako mała dziewczynka przywłaszczałam sobie wszystkie osiedlowe psy, "hodowałam" bezdomne zwierzaki na klatce schodowej ,"rozmnażałam" koty w piwnicy
i dokarmaiłam wszystkie kury zza radzionkowskich płotów.
Nie mogło więc być inaczej - swoje "dorosłe" życie również związałam ze zwierzetami, łącząc pasję i miłość do czterech łap z pracą zawodową. Ukończyłam certyfikowane kursy instruktorskie, zdobyłam szeroką wiedzę behawioralną i uzyskałam tytuł zawodowy zoopsychologa. Wciąż kształcę się i rozwijam podczas licznych szkoleń, seminariów i kursów dodatkowych. Posiadam wieloletnią praktykę i doświadczenie w pracy z psami problemowymi.

Ze swoim owczarkiem belgijskim malinois intensywnie trenuję psie sporty, w tym IPO/IGP, zgłębiam też tajniki agility oraz frisbee. Praca z psem na wysokim progu pobudzenia motywuje mnie dodatkowo do ciągłego zgłębiania psiej psychiki. Nauczę Cię, jak kontrolować emocje u Twojego psa i zapanować nad jego energicznym, pobudzonym lub wycofanym zachowaniem. Stale szkolę się z zakresu psiego behawioru, dzięki czemu pomogę Ci DOGadać się ze swoim czworonogiem. 

Jestem właścicielką marki PasiBrzuchy, która specjalizuje ię w pieczeniu naturalnych psich smakołyków treningowych.

Posiadam uprawnienia zawodowe MEN - jestem certyfikowanym zoopsychologiem praktukującym od wielu lat w zawodzie.
Poza ukończonymi kursami trenerskimi i zawodowymi doskonalę i aktualizuję swoją wiedzę podczas licznych kursów doszkalających. Zdobytą wiedzą dzielę się z Wami podczas zajęć i treningów. 

My: Service
bottom of page