top of page
Tiga.jpg

PSI BEHAWIORYSTA

Spersonalizowane usługi profesjonalisty - behawiorysta psów Tarnowskie Góry

W DOGadajMY się pomoże Wam dyplomowany zoopsycholog i behawiorysta. Jedynym oficjalnie uznawanym w Polsce dokumentem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie zoopsychologa jest zaświadczenie na druku MEN., które posiadam.Podstawą zrozumienia zachowań Twojego czworonoga oraz zaplanowania programu modyfikacji jego zachowań jest dogłębne zrozumienie jego historii, porzeb i natury.
Twoje zwierzę ma umiejętność uczenia się ale też i odczuwania, a nasze techniki będą fundamentem, na którym będziecie mogli oprzeć dalszą pracę.
Każdy przypadek trektuję indywidualnie, nie pracuję wg. gotowych szablonów; bierę pod uwagę zarówno Twoje potrzeby i życzenia, jak i naturalne cechy Twojego czworonożnego przyjaciela. Wyznaję zasade, że metodę pracy należy dobrać do psa, nie psa do metody.. 

Co wyróżnia szkołę DOGadajMY się ? Podczas konsultacji spotykacie się z dyplomowanym behawiorystą z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w zawodzie. Równocześnie jestem też kwalifikowanym trenerem, co daje mi szeroki punkt widzenia i duży wachlarz metod treningowych i modyfikacji zachowań psów. Podczas konsultacji behawioralnej analizuję i rozwiązuję najczęstsze problemy z jakimi się borykacie:
lęk seperacyjny, agresja do innych psów czy ludzi, dziecko a pies, wprowadzenie drugiego psa do rodziny, szarpanie na spacerach, reaktywność i nadpobudliwość, niszczenie i podryzanie przez szczeniaka, nauka czystości, zjadanie śmieci na spacerach, warczenie na gości, nadmierne skakanie podczas przywitania, nadmierne szczekanie w domu , fobie i lęki na dźwięki, pogoń za samochodami/rowerzystami i obiektami w ruchu.
Te i wiele innych kwesti możecie skonsultować ze mną podczas konsultacji z behawiorystą. Po konsultacji behawioralnej otrzymacie w formie elektornicznej podsumowanie spotkania wraz z wytycznymi do zmian
i dalszej pracy z pem. 

Konsultacja behawioralna
Zarezerwuj na nią 1,5h 
Odbywa się na terenie ośrodka szkoleniowego DOGadajMY się w Tarnowskich Górach.

Cena konsultacji: 150 zł 


 

Doradztwo behawioralne: Usługi
bottom of page