Tiga.jpg

PSI BEHAWIORYSTA

Spersonalizowane usługi profesjonalisty - behawiorysta psów Tarnowskie Góry

W naszej szkole pomoże Wam dwóch dyplomowanych zoopsychologów. Jedynym oficjalnie uznawanym w Polsce dokumentem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie zoopsychologa jest zaświadczenie na druku MEN., które posiadamy.Podstawą zrozumienia zachowań Twojego czworonoga oraz zaplanowania programu modyfikacji jego zachowań jest dogłębne zrozumienie jego historii, porzeb i natury.
Twoje zwierzę ma umiejętność uczenia się ale też i odczuwania, a nasze techniki będą fundamentem, na którym będziecie mogli oprzeć dalszą pracę.
Każdy przypadek jest przez nas traktowany indywidualnie, nie pracujemy wg. gotowych szablonów; bierzemy pod uwagę zarówno Twoje potrzeby i życzenia, jak i naturalne cechy Twojego czworonożnego przyjaciela. Wyznajemy zasade, że metodę pracy należy dobrać do psa, nie psa do metody.. 

Co nas wyróżnia ? Podczas każdej konsultacji spotykacie się z 2 dyplomowanymi behawiorystami z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w zawodzie. Równocześnie jesteśmy też kwalifikowanymi trenerami, co daje nam szeroki punkt widzenia i duży wachlarz metod treningowych i modyfikacji zachowań psów. Podczas konsultacji behawioralnej analizujemy najczęstsze problemy z jakimi się borykacie:
lęk seperacyjny, agresja do innych psów czy ludzi, dziecko a pies, wprowadzenie drugiego psa do rodziny, szarpanie na spacerach, reaktywność i nadpobudliwość, niszczenie i podryzanie przez szczeniaka, nauka czystości, zjadanie śmieci na spacerach, warczenie na gości, nadmierne skakanie podczas przywitania, nadmierne szczekanie w domu , fobie i lęki na dźwięki, pogoń za samochodami/rowerzystami i obiektami w ruchu.
Te i wiele innych kwesti możecie skonsultować z nami podczas konsultacji z behawiorystą. Po konsultacji behawioralnej otrzymacie w formie elektornicznej podsumowanie spotkania wraz z wytycznymi do zmian i dalszej pracy z pem. 

Konsultacja behawioralna
trwa 1-1,5h (w zależności od omawianego przypadku).
Odbywa się na terenie naszego ośrodka szkoleniowego w Tarnowskich Górach.

Cena konsultacji: 100 zł 

Konsultacja behawioralna w domu u Klienta
(do 20 km od ośrodka szkoleniowego),

Cena: 190 zł